Patron Szkoły

Informacje dotyczące Patrona Szkoły Podstawowej nr 4 im Marii Curie Skłodowskiej w Wągrowcu

Czytaj więcej

ROZKŁAD ZAJĘĆ

Tutaj znajdziesz rozkład zajęć lekcyjnych i czas przerw lekcyjnych w Naszej szkole.

Czytaj więcej

"CDEW" CZWÓRKA

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan w Szkole nr 4. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Czytaj więcej

LIBRUS

Wszystkich nauczycieli zachęcamy do korzystania ze strony LIBRUS. Nasza szkoła przygotowuje świadectwa i arkusze ocen dla Naszych pupili właśnie tutaj.

Czytaj więcej

Święto pieczonego ziemniaka klasy 2

      4 października uczniowie klas 2 pod opieką pań: W. Grzechowiak, A. Łosinieckiej, M. Sierackiej udały się do Centrum Edukacji Leśnej na zajęcia pt. „Święto pieczonego ziemniaka”. Najpierw leśnik pan Robert Wieczorek oprowadził dzieci po ścieżce edukacyjnej i w ciekawy sposób opowiedział o życiu zwierząt oraz roślin leśnych. Następnie uczniowie dowiedzieli się, od swoich pań, skąd przybył do Polski ziemniak i co sprawiło, że stał się taki popularny na naszych stołach. Zorganizowany został konkurs na najładniejszą figurkę z kartofla. Były gry i zabawy sportowe. Rodzice przygotowali smaczny poczęstunek, oczywiście królował ziemniak.

Kalendarium Szkoły

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Szkolna Nawigacja

From Address: